• cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Produktet tona ka PMP certifikuar dhe ISO wiht Certified cilësi të lartë.
 • prodhues

  prodhues

  Ne kemi krijuar një marrëdhënie të mirë me fabrikën.
 • Service

  Service

  Ne kemi shërbimin më të mirë.
 • 1467163669

Historia jonë

Shijiazhuang Dechang Chemical Co., Ltd. was founded in 2011, with years of development, now there are 2 subsidiary companies including Golden Everbest International Limited, Hebei Deqi Bio-technology Co., Ltd. and 5 oversea offices located in Hong Kong, Egypt, Australia, USA, Vietnam.

  
  WhatsApp Online Chat!